Державна екологічна інспекція в Львівській області
Головне управління Держкомзему у Львівській області
Український гідрометеоролічний центр
Львівське обласне управління водних ресурсів
Головна arrow Новини arrow 09.07.13 Екологічна інформація за І кв. 2013 р. про підприємства, які є основними забруднювачами до  
Головна
Нова версія сайту
Новини
Структура Департаменту
Діяльність Департаменту
Дозвільна діяльність
Стан довкілля
Екологічне законодавство
Поводження з відходами
Громадська рада
Моніторинг
Реалізація еколого-економічного механізму
Природно-заповідний фонд
Природоохоронні акції
Нормативна база
Збереження біорізноманіття
Кадрові питання
Цікаві посилання
Архів
Урядова \"Гаряча лінія\" 0-800-507-309
Доступ до публічної інформації
Контактна інформація
Тендери
"112" Служба екстренної допомоги населенню \
Міжнародна технічна допомога
09.07.13 Екологічна інформація за І кв. 2013 р. про підприємства, які є основними забруднювачами до Надрукувати Надіслати електронною поштою

           Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА оприлюднює екологічну інформацію про підприємства, які є найбільшими забруднювачами навколишнього природного середовища Львівщини.

            Нагадаємо, що до суб’єктів господарювання, що входять до «Переліку 100 об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні» у Львівській  області належать: Добротвівська ТЕС, державне підприємство «Львіввугілля», управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз», Львівське комунальне підприємство «Збиранка», Роздільське державне гірничо–хімічне підприємства «Сірка», Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал».

          Згідно з отриманою за результатами діяльності у І кварталі 2013 року інформацією від підприємств - забруднювачів загалом констатуємо зменшення екологічного тиску на довкілля (порівняно з І кв. 2012 р.) на Добротвірській ТЕС і ЛКП «Львівводоканал», збільшення негативного впливу УМГ «Львівтрансгаз» та ДП «Львіввугілля» і практично незмінною залишається ситуація на Роздільському ДГХП «Сірка». При цьому слід нагадати, що Львівське комунальне підприємство «Збиранка» і надалі продовжує працювати без дозвільних документів.Впливи підприємств на довкілля у І кварталі 2013 року:

        ·         Добротвірська ТЕС: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин протягом І кв. 2013 р. зменшилися на 23,8 % (на 3,2 тис. тонн) порівняно з відповідним періодом  минулого року.

        ·         ДП «Львіввугілля»: обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин протягом І кв. 2013 р. збільшилися на 15,1 %  (на 1,4 тис. тонн) порівняно з відповідним періодом у 2012 р.  

  • УМГ «Львівтрансгаз»: протягом І кв. 2013 р. обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин збільшилися на 21,3 % ( на 1,3 тис. тонн) у порівнянні з І кв. 2012 р. 
  • На балансі Роздільського ДГХП «Сірка» станом на 01.04.2013 р. знаходиться понад  3,0 млн. тонн фосфогіпсів. 
  • ЛМКП «Львівводоканал»: у І кв. 2013 р. обсяги скидів у р. Полтва зворотних вод після каналізаційно–очисних споруд м. Львова зменшилися на 3,2 % (на 1,3 млн. м3) порівняно з відповідним періодом у 2012 р. Обсяги скидів в р. Полтва забруднюючих речовин після КОС м.Львова у І кв. 2013 р. зменшилися на 8,4 % (на 2,3 тис. т) порівняно з І кв. 2012 р. Обсяги утворення відходів та їх розміщення у І кв. 2013 р. зменшилися на 6,3 %, що на 0,7 тис. тонн менше, ніж за аналогічний період 2012 р.
  • ЛКП «Збиранка»: протягом І кв. 2013 р. розміщено 50,0 тис. тонн відходів. Усі ці відходи і надалі розміщуються на сміттєзвалищі без наявності відповідного дозволу – незаконно.
 
< Попередня   Наступна >